Fun & Explore
Beach Brawlers

Meer info
Locatie
Tijdens het danskamp verblijf je in De Horizon, een gezellig vakantiecentrum in Bredene, op slechts 100 meter van de zee. Het domein van 4 hectare biedt zes groepsverblijven, geschikt voor 25 tot 115 personen. De comfortabele kamers zijn ingericht voor 4-6 kampers, wat zorgt voor een fijne groepssfeer.
Wat deze locatie extra bijzonder maakt, zijn de volledig uitgeruste danszalen die we gebruiken voor onze workshops. Daarnaast bieden de uitgestrekte tuinen volop ruimte voor ontspanning en buitenactiviteiten. De maaltijden zijn gevarieerd en houden rekening met ieders dieetwensen.
Handig om te weten
Nee, de deelnemers spelen ook verschillende thematische spellen op het strand, in de duinen en rondom het centrum. Deze spellen zijn speciaal ontworpen in het thema van Brawl Stars.
Moeten zij een eigen GSM of Ipad meebrengen?
Dit is niet verplicht, maar wel ideaal. We zorgen voor een veilige opbergplek voor deze toestellen en onze monitoren houden toezicht om ervoor te zorgen dat het gebruik binnen de perken blijft.
Bieden jullie dit kamp ook aan zonder overnachting?
Wil je deelnemen aan dit kamp zonder te overnachten? Dat kan! Neem even contact met ons op, dan stellen we graag een aangepaste prijs voor je op.
Camp in a nutshell
Ben jij een echte fan van Brawl Stars en wil je dit combineren met een week vol plezier en avontuur? Dan is dit kamp iets voor jou! Tijdens het Brawl Stars Gaming Kamp verblijf je 6 dagen en 5 nachten in De Horizon, een gezellige locatie in Bredene, vlak bij de kust.
Overdag dompel je je onder in de wereld van Brawl Stars met spannende gamewedstrijden en leuke teamuitdagingen. Maar er is meer dan alleen gaming! Tijdens het avondprogramma zorgen we voor afwisseling met activiteiten zoals beachgames, een uitdagende quiz, een nachtspel en een knallende party om de week af te sluiten.
Je verblijft op basis van volpension, wat betekent dat alle maaltijden inbegrepen zijn, van een stevig ontbijt tot een heerlijke avondmaaltijd en snacks tussendoor. We zorgen ervoor dat je genoeg energie hebt om het maximale uit je kamp te halen